کلید گردان سه فاز

کلید گردان سه فاز

کلید گردان سه فاز

کلید گردان سه فاز عملکرد حفاظت از اضافه ولتاژ و همچنین ولتاژ در دسترس بودن فاز و کنترل کیفیت را انجام می دهد.

دستگاه به طور خودکار نزدیکترین اولویت فاز را انتخاب می کند و یک بار تک فاز را به آن جفت می کند. کلید گردان سه فاز در بخش های صنعتی و خانگی استفاده می شود که در آن بار تک فاز از یک شبکه سه فاز ۴ سیم مورد نیاز است.

کلید گردان سه فاز یک دستگاه خودکار متصل به یک شبکه سه فاز به طور مستقل فاز را با پارامترهای بهینه انتخاب می کند.

کلید گردان سه فاز , فاز بهینه را بر اساس کیفیت ولتاژ شبکه انتخاب می کند. برق مستقیم از دستگاه با توان بار تا ۳٫۵ کیلو وات (۱۶ A) انجام می شود. اگر قدرت بار بیش از ۳٫۵ کیلو وات باشد، دستگاه سیم پیچ کنتاکتور قطع خودکار را کنترل می کند.

کلید گردان سه فاز کلیدی است که با چرخاندن دسته، باز و بسته شدن کنتاکت اصلی را کنترل می کند.

همچنین دو نوع ساختار کلید گردان وجود دارد، ساختار تک قطبی، تک موقعیت و ساختار چند قطبی، چند موقعیتی. کلید گردان تک قطبی و تک موقعیت اغلب همراه با پتانسیومترهای دوار در کار استفاده می شوند. کلید گردان سه فاز و چند قطبی و چند موقعیتی بیشتر برای تغییر شرایط کاری استفاده می شوند.

مشخصات فنی کلید گردان سه فاز

کلید گردان سه فاز پیچیده تر است، اما ساختار ترکیب داخلی نسبتا ساده است. عمدتاً از یک مکانیسم عملیاتی، یک شوک الکتریکی، یک شفت، یک دسته، یک دستگاه اشاره‌کننده و یک سیستم تماس تشکیل شده است .

مزایای استفاده از کلید گردان سه فاز

استفاده از کلید گردان سه فاز مزایای زیادی دارد، از جمله:

کلید گردان سه فاز مقرون به صرفه هستند
طول عمر متوسط کلید گردان سه فاز بسیار زیاد است
کلید گردان سه فاز بسیار کارآمد هستند و بیش از ۹۷٪ از کل توان را به توان کاری تبدیل می کنند

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلید گردان سه فاز تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات به مشتریان، محصولات با کیفیت برتر، تخصص فنی، قیمت های رقابتی کلید گردان سه فاز هستیم.

مشاوره 09357411184