رله حرارتی ( بی متال )

رله حرارتی ( بی متال )

رله حرارتی ( بی متال )

کنتاکتور به کنتاکتور AC (ولتاژ AC) و کنتاکتور DC (ولتاژ DC) تقسیم می شود که در توان ، توزیع و میدان الکتریکی استفاده می شود. از کنتاکتور برای کنترل و خاموش کردن مدار اصلی از طریق سیم پیچ کنترل استفاده می شود. کنتاکتور دارای طیف کاملی از انواع است ، از جمله نوع هوا ، نوع خلاء ، نوع ماژول ، نوع خازنی و غیره.

رله حرارتی ( بی متال ) برای موتور یا سایر تجهیزات الکتریکی ، حفاظت از اضافه بار مدار الکتریکی وسایل برقی استفاده می شود. در حال حاضر ، رله حرارتی ( بی متال ) دارای دو نوع مکانیکی و الکترونیکی است که مربوط به هر سری از کنتاکتورها است. رله حرارتی ( بی متال ) از دو فلز برای محافظت استفاده می کنند. اما رله اضافه بار الکترونیکی از ترانسفورماتورهای جریان یکپارچه ، مدارهای مجتمع مخصوص برنامه (ASIC) و/یا ریزپردازنده ها به همراه اصول طراحی الکترومکانیکی برای تولید یک راه حل جمع و جور و عملکرد بالا برای حفاظت از اضافه بار استفاده می کند. با عبور جریان موتور از ترانسفورماتورهای جریان انتگرال ، نیرویی برای تأمین مدار مجتمع در دسترس است. با نظارت بر قدرت سه فاز ، ASIC/ریزپردازنده می تواند داده های فعلی را پردازش کرده و مکانیزم سفر را در شرایط اضافه بار فعال کند ، یک تماس معمولاً بسته را باز کرده و مدار سیم پیچ استارت موتور را رها کند.

رله حرارتی ( بی متال ) چگونه کار می کند؟ رله حرارتی ( بی متال ) برای حفاظت وابسته به جریان برنامه های کاربردی با شرایط راه اندازی عادی در برابر افزایش غیرمجاز زیاد دما در نتیجه اضافه بار یا خرابی فاز طراحی شده است. اضافه بار یا خرابی فاز باعث می شود که جریان موتور از حد مجاز موتور تعیین شده بالاتر برود. این افزایش فعلی نوارهای دو فلزی درون رله را از طریق عناصر گرمایش گرم می کند که به نوبه خود ، به دلیل انحراف آنها ، تماس های کمکی را از طریق مکانیسم لغزش کار می کنند. رله حرارتی ( بی متال ) بار را از طریق یک کنتاکتور خاموش می کنند. زمان خاموش شدن بستگی به نسبت جریان خروجی به جریان عملیاتی دارد و در قالب یک ویژگی خاموش کننده با ثبات طولانی مدت ذخیره می شود.

پارامترهای انتخاب رله حرارتی ( بی متال )

محدوده فعلی
ولتاژ عملیاتی نامی
کلاس سفر
ولتاژ عایق نامی
استانداردهای بین المللی
در دسترس بودن فاز از دست دادن
دمای هوای محیط

تنظیم مجدد دستی و خودکار رله حرارتی ( بی متال )

هنگامی که تنظیم مجدد دستی رله حرارتی ( بی متال ) انتخاب می شود ، می توانید با فشار دادن دکمه “RESET” تنظیم مجدد را مستقیماً روی دستگاه انجام دهید. هنگامی که تنظیم مجدد خودکار انتخاب می شود ، رله حرارتی ( بی متال ) به طور خودکار تنظیم مجدد می شود. تنظیم مجدد امکان پذیر نیست تا زمان بازیابی به پایان رسیده باشد.

مشاوره 09125457566